پایگاه خبری خانه فوتبال:

فوری: انصراف تبریز از میزبانی فینال حذفی!

رئیس هیئت فوتبال تبریز اعلام کرد که این شهر امکان میزبانی جام حذفی را نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که روز گذشته امیرحسین روشنک، مسئول جام حذفی سازمان لیگ، اعلام کرده بود که پس از ناآمادگی استادیوم شهدای مس کرمان، این نهاد برای برگزاری فینال جام حذفی استادیوم یادگار امام را برگزیده اما حالا به نظر می‌رسد این مسئله شکل پیچیده به خود گرفته است.

در شرایطی که نگرانی زیادی از بابت حضور احتمالی پرسپولیس و استقلال در این ورزشگاه وجود داشت، حالا ششگلانی رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی نیز تاکید کرده که استادیوم یادگار امکان میزبانی از فینال جام حذفی را نخواهد داشت.

او در گفتگوی کوتاه با خبرنگار ما به ایرادات ورزشگاه تبریز اشاره کرد و گفت که باتوجه به اینکه بازسازی استادیوم از 29-30 اردیبهشت آغاز خواهد شد، این استادیوم امکان میزبانی فینال را در هر شرایطی نخواهد داشت.

بنابراین حالا سازمان لیگ باید به سراغ اولویت سوم خود برود و همچون فصل گذشته برای سومین بار محل فینال جام حذفی را تغییر بدهد.

بسیاری تصور می‌کنند که باتوجه به سهولت حضور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی و همچنین رضایت سه تیم تهرانی به برگزاری فینال در این استادیوم، ورزشگاه آزادی میزبان فینال جام حذفی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: