پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل پرسپولیس گفت: استرس در بازی مقابل پیکان حاکم بود و جوّی که طی این چند روز ساخته بودند، یک مقدار هیجان بازی را زیاد کرده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا درویش پس از پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان گفت: تیم مقابل با تمام بازیکنان دفاع کرد، استرس حاکم بود و جوّی که طی این چند روز ساخته بودند، یک مقدار هیجان بازی را زیاد کرده بود. خدا را شکر، زحمات بچه‌ها به بار نشست و توانستیم صدرنشینی خود را حفظ کنیم.

مدیرعامل استقلال در واکنش به بحث تغییر ورزشگاه و صحبت‌های حجت کریمی گفت: ما میهمان بودیم و نمی‌توانستیم دخالتی در این ماجرا یعنی میزبانی داشته باشیم. آن کسانی که مصاحبه کردند، دوستان ما هستند و مشکلی نیست. دیروز گذشت و ان‌شاءالله به فکر فردا باشیم تا برنده از بازی با گل گهر بیرون بیاییم.

درویش در خصوص داوری‌ها و واکنش به اظهارنظر مواریس گفت:  وقتی تیم‌ها نتیجه نمی‌گیرند، مجبور می‌شوند به حاشیه بروند. ما کار خودمان را می‌کنیم و ان‌شاءالله خدا هم کمک می‌کند و بچه‌ها مزد زحماتشان را می‌گیرند و این هواداران که شوق تیمشان را دارند، خوشحال به خانه‌هایشان می‌روند. اینها خوب است و مابقی حاشیه است.

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به سوال خبرنگار مبنی بر اینکه استقلال در صورت برخورد با این تیم در فینال حذفی، خواستار داور خارجی شده‌ است، گفت: این مسئله را باید از آنها باید بپرسید. داوران ما در آسیا زبانزد هستند. ما چندین داور داریم که در آسیا مشغول قضاوت هستند. البته معتقدم که اگر امروز از آنها این سوال را بپرسید چنین چیزی را نمی‌گویند. این مسائل به خاطر استرس و بازی‌های دیروز و عدم نتیجه گیری باشد. همه آنها از دوستان بسیار نزدیک و صادق هستند و تیم شهر ما بعد از پرسپولیس، استقلال است که باید در میادین بین المللی هوادارش باشیم.  اینها بحث حاشیه‌ای است.

وی در خصوص اینکه بازی در جام حذفی با هوادار است یا خیر، ادامه داد: ما الان به فکر بازی با گل‌گهر هستیم و با تیم منسجم و حضور هوادار می‌خواهیم برنده شویم. 2 فینال دیگر داریم و بعد از آن به بازی در جام حذفی فکر می‌کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: