پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی اسبق پرسپولیس قهرمانی این تیم را حاصل فصل طاقت‌فرسایی می‌داند که پشت سر گذاشته‌اند.
به گزارش همشهری‌آنلاین، شاگردان یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس با یک بازی جذاب و یک طرفه موفق شدند با نتیجه ۴ بر صفر تیم گل گهر سیرجان را شکست دهند تا بدون هیچ اما و اگر سرنوشت قهرمانی این تیم در لیگ بیست و دوم همچنان در دستان خودشان باشد و با خیال آسوده در هفته پایانی به مصاف نساجی مازندران بروند.
حمید درخشان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص این بازی گفت: شاهد یک بازی با کیفیت، قشنگ و کاملا متقاوت از پرسپولیس بودیم. شاگردان گل‌محمدی شاید بگویم بهترین نمایش خود را در این مدت ارائه دادند و بدون هیچ حرف و حدیثی پیروزی ارزشمندی را برابر یکی از تیم‌های خوب لیگ بدست آوردند. حالا همه چیز در هفته پایانی در دستان خود پرسپولیس است و می‌تواند قهرمان شود.

وی در مورد بازی حساس پرسپولیس با نساجی در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس مطمئنا کار سختی را در پیش خواهد داشت. اگر چه سپاهان هفته بعد باید به مصاف مس کرمانی برود که هر لغزش کوچکی می‌تواند سقوط این تیم را در پی داشته باشد اما با توجه به شرایطی که پیش روی پرسپولیس است و برگزاری بازی در قائمشهر به نظرم پرسپولیس به مراتب کار سخت تری را نسبت به سپاهان دارد.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به حواشی ایجاد شده بعد از صدرنشینی پرسپولیس و دخالت عوامل بیرونی در این موفقیت که توسط برخی از اعضای باشگاه سپاهان و استقلال مطرح شده، گفت : استقلال را که باید به کل فراموش کرد. همیشه عذر و بهانه دارند. حالا که دست آنها به جام نمی‌رسد زمین و زمان را مقصر می‌کنند بلکه آرام شوند. کوچکترین توجهی هم نباید به حرف‌های آنها داشت چرا که به دنبال حاشیه‌سازی هستند. اما در مورد سپاهان هم آنها صدرنشین بودند ولی از پس تیم خوب ملوان بر نیامدند دیگر این عذر و بهانه‌ها چیست. بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس نباید کوچکترین توجه‌ای به این صحبت‌ها داشته باشند. سرنوشت قهرمانی در دستان آنها است. این جام زحمت یک فصل طاقت‌فرسا و پر فراز و نشیب است و به هر قیمتی شده است با چنگ و دندان باید مقابل نساجی به پیروزی برسند. درست است پرسپولیس کار دشواری را دارد اما این تیمی که من میبینم هر غیرممکنی را می‌تواند ممکن کند.

درخشان در خصوص قرعه تیم ملی ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نیز اذعان داشت: معتقدم ما در راحت‌ترین گروهی که می‌توانستیم انتخاب کنیم قرار گرفتیم و فکر می‌کنم کادرفنی تیم ملی اکنون این فرصت را دارد تا از این بازی‌ها به عنوان دیدارهای تدارکاتی بهره ببرد تا هماهنگ‌تر شود و در مراحل بالاتر موفق شود. ما بازیکنان خوب و آزموده‌ای را در اختیار داریم که در سطح اول اروپا بازی می‌کنند و عملکرد قابل قبولی داشتند. تیم ملی شانس بالایی برای کسب موفقیت دارد اما نباید فراموش کنیم در مراحل بالاتر تیم‌های قوی چون ژاپن، کره جنوبی و استرالیا حضور دارند که کار را برای ما مطمئنا سخت خواهند کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: