پایگاه خبری خانه فوتبال:

ژوره مورایس می‌گوید به دنبال عدالت است و امسال تیمش را برای قهرمانی روانه لیگ برتر خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورایس یکی از بزرگترین سرمربیانی است که به فوتبال ایران آمده. کسی بعد از دستیاری ژوزه مورینیو و قهرمانی در الهلال، پای به ایران گذاشته تا طلسم ده ساله سپاهان در قهرمانی لیگ برتر را بشکند.

تیم او فصل گذشته نتوانست در رقابت با پرسپولیس، جام قهرمانی را به دست آورد، در حاشیه  مراسم رونمایی از پیراهن سپاهان با جملاتی کنایه آمیز تیم‌های لیگ برتری را مورد خطاب قرار داد.

او در ابتدا گفت: صحبت‌های هواداران را درک می‌کنم و برای به دست آوردن جام‌های قهرمانی تلاش خواهیم کرد؛ مدیرعامل سپاهان در مورد خیلی چیزها صحبت کرد و من نیز نکات دیگری را خواهم گفت. ما یک شهر و کشور مردم پذیریم، ما به جنگ نمی‌رویم چون به دنبال صلح هستیم؛ ما ارزش‌های قدرتمندی داریم که می‌تواند رقابت را زیبا کند و این ارزش‌ها را نیاز داریم، در شهرهای مختلف ایران ما یک رقابت عادلانه و منصفانه می‌خواهیم.

مورایس با اشاره به الزام ورود زنان به ورزشگاه عنوان کرد: مادرم در ۹ سالگی من فوت شد و حتی یک بازی از من ندید؛ مادران خیلی مهم هستند، من نبود مادرم را احساس می‌کنم با این که یک انسان بالغ هستم، بازیکنان نیز به مادران خود وابسته هستند و لیاقت این را دارند که مادرانشان در ورزشگاه شاهد بازی آن‌ها باشند‌.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بار دیگر با اشاره به «عدالت» توضیح داد: با آرزوی موفقیت در این سفری که داریم امیدوارم تا بتوانیم عدالت را برقرار کنیم، سفر ساده‌ای نیست و باید آن را به تمام مردم ارائه کنیم، شاید برخی مقابل ما باشند، عادلانه در زمین می‌جنگیم زیرا این چیزی است که ورزش نیاز دارد و در زمین به حریفان احترام می‌گذاریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: