پایگاه خبری خانه فوتبال:

با تصمیم هیئت‌مدیره باشگاه فولاد خوزستان، عبدالله ویسی به عنوان سرمربی این تیم در ادامه لیگ برتر انتخاب شد.
به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی سرمربی باتجربه و خوزستانی که پیش از این هم هدایت فولاد خوزستان را بر عهده داشت، بار دیگر روی نیمکت قرمزپوشان خواهد نشست.
هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان بعد از بحث و بررسی‌های متعدد درباره شرایط نیمکت تیم، ضمن قدردانی از احمد آل‌نعمه بابت زحماتی که پس از قطع همکاری با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی در مقوله فنی تیم فوتبال بزرگسالان کشید، رای به انتخاب عبدالله ویسی به عنوان سرمربی جدید داد.
ویسی که سابقه سرمربیگری در تیم‌های سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، پیکان تهران، صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، صبای قم، شاهین بوشهر، خیبر خرم‌آباد و... را در کارنامه دارد، با استقلال خوزستان در لیگ برتر و به همراه شاهین بوشهر در لیگ دسته اول جشن قهرمانی گرفت.

باشگاه فولاد خوزستان با این پوستر خبر از انتخاب ویسی به عنوان سرمربی جدید خود داد.

سرمربی 52 ساله فوتبال ایران حالا بار دیگر کارش را در فولاد خوزستان آغاز می‌کند؛ او برای موفقیت در 10 هفته پایانی لیگ برتر انگیزه زیادی دارد و برای این منظور از امروز (شنبه) با حضور در تمرین فولاد به طور رسمی با قرمزپوشان فوتبال خوزستان استارت خواهد زد.

ویسی که به سرمربی شوک در فوتبال ایران معروف است، در سال‌های اخیر هرگاه به عنوان سرمربی جایگزین در لیگ برتر کار کرده، موفقیت خوبی کسب کرده است.

او در فصل 98-99 در شرایطی که پیکان از 18 بازی اول خود در لیگ 13 امتیاز دشت کرده بود، جایگزین حسین فرکی شد و توانست در 12 بازی 16 امتیاز کسب کند و این تیم را در لیگ برتر نگه دارد. ویسی همچنین فصل پیش در نفت آبادان هم در شرایطی کارش را شروع کرد که این تیم در 22 بازی تنها 12 امتیاز  داشت، اما با حضور این سرمربی موفق از 8 بازی بعدی 13 امتیاز به دست آورد و سهمیه‌اش در لیگ برتر حفظ شد.

گفتنی است فولاد با سرمربیگری عبدالله ویسی در هفته بیست و یکم لیگ برتر عصر روز یکشنبه 27 اسفند به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: