پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهدی طارمی جانشین آلکس سانچز در خط حمله اینتر»، این گزارش امروز (دوشنبه) نشریه گازتا دلو اسپورت ایتالیا درباره پست ستاره تیم ملی ایران در فصل آینده به همراه نراتزوری در اینتر است. طارمی با ارزش ۱۲ میلیون یورو گران‌ترین فوتبالیست کنونی کشورمان به شمار می‌آید و با عملکرد درخشانش در ۴ فصل گذشته به همراه پورتو بهترین لژیونر ایران نیز است.

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیا، مهدی طارمی زمستان گذشته با سران باشگاه اینتر به توافق نهایی رسیده تا قراردادی ۲ ساله قابل تمدید برای فصل سوم را امضا کند. دستمزد مهاجم ملی پوش ایرانی در سن سیرو سالیانه ۳.۵ میلیون یورو خواهد بود. گل‌های تماشایی ستاره ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا را تماشا کنید.

نشریه گازتا می‌نویسد که اینتر با طارمی و آلبرت گودموندسون به توافق نهایی رسیده و این دو بازیکن در خط حمله جانشین مارکو آرناتوویچ و  سانچز خواهند شد. روزنامه معتبر ایتالیایی می‌نویسد که اینزاگی، سرمربی افعی‌ها «روی طارمی حساب باز کرده» و مدیران باشگاه اینتر بدون پرداخت مبلغی این بازیکن ایرانی را به صورت رایگان به خدمت می‌گیرند تا «یک خرید اقتصادی خوب در خط حمله» داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: