وحید قلیچ در جدیدترین مصاحبه‌اش با خبرورزشی در خصوص عملکرد بوژیدار رادوشویچ، گفت: «من فکر می‌کردم رادوشویچ خیلی دروازه‌بان خوب و سطح بالایی باشد. تصور می‌کردم کلین‌شیت‌هایی که رقم می‌زند، به خاطر تلاش‌های خودش است، اما حالا در این ۵، ۶ بازی که علیرضا بیرانوند از تیم جدا شده دیدم واقعاً دروازه‌بان ضعیفی است. یکی مثل رادوشویچ هم گلی به سر پرسپولیس نزد. باشگاه باید یک فکر اساسی برای جذب دروازه‌بان دوم تیم کند.

او که در این سال‌ها، معمولاً با زبان انتقاد حرف می‌زد، صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: «بله، من منتقد اصلی علیرضا بیرانوند بودم و اگر پیشرفتی هم داشت به خاطر انتقادات من بود. هیچ وقت نمی‌گویم بیرانوند دروازه‌بان بدی است، اما می‌گویم در برخی بازی‌ها نتوانست به اندازه کافی عملکرد خوبی داشته باشد. ما پیشکسوت هستیم و بازیکن و مربی پرسپولیس بودم و حق دارم از یکسری مسائل انتقاد کنم. اگر قرار است کلاً حرف نزنیم به ما زودتر بگویند! چون آقایان بدشان نمی‌آید ما سکوت کنیم و هر کاری دل‌شان خواست انجام بدهند. من دلم برای پرسپولیس می‌سوزد و تا وقتی بتوانم ضعف‌ها و ایرادات را می‌گویم و از هیچ کس نمی‌ترسم.»

قلیچ در ادامه، با اشاره به حضور حامد لک در پرسپولیس گفت: «نمی‌دانم این بازیکن چقدر می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. امیدوارم او بازیکن موفقی باشد و همه وقتی در موردش صحبت می‌کنیم با احترام حرف بزنیم. البته من برای همه احترام قائلم. منظورم این بود که خودش طوری رفتار و بازی کند که هیچ کس نتواند به او از گل نازک‌تر بگوید. سرنوشت لک دست خودش است. امیدوارم او از بیرانوند عملکرد بهتری داشته باشد.»

این پیشکسوت پرسپولیسی در نهایت اضافه کرد: «بالاخره پرسپولیس خانه ماست و محبوب‌ترین تیم ایران برای میلیون‌ها نفر است. هر کسی اینجا عملکرد خوب و موفقی داشته باشد از چشم ما هم محبوب می‌شود. من فقط بلدم در مصاحبه‌هایم، ضعف‌ها را بگویم و از بچه‌ها حمایت کنم.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: