فرداشب در چارچوب هفته چهارم لالیگا رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان رئال وایادولید است.

کهکشانی‌ها تنها 2 بازی انجام داده اند و به یک پیروزی و یک تساوی رسیده‌اند. آنها در مقام ششم جدول قرار گرفته‌اند و وایادولید با 3 بازی و 2 امتیاز در رده شانزدهم جای دارد. 

زیدان در نشست خبری پیش از بازی مقابل رئال وایادولید گفت: ما به عزم راسخی که فصل پیش داشتیم نیازمندیم. فردا بازی دشواری مقابل حریفی سخت داریم. باید بتوانیم تا آخرین لحظه در بازی تمرکز خودمان را حفظ کنیم.

وی در خصوص آینده یوویچ گفت: هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. در حال حاضر ما به دیدار سخت فردا فکر می‌کنیم.

زیدان گفت: تمام بازیکنان رئال مادرید برای ما مهم هستند. چه می‌خواهد یوویچ باشد چه مایورال، اصلا فرقی ندارد. ما باید صبر کنیم تا ببینیم تا انتهای پنجره نقل و انتقالاتی چه اتفاقی رخ می‌دهد.

طبق اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد زیدان می‌خواهد مایورال را حفظ کند و یوویچ را قرضی به تیمی دیگر بفرستد. 

زیدان در خصوص وینیسیوس و رودریگو گفت: اینکه شما می‌پرسید آنها چرا انقدر کم بازی می کنند مرا به خنده می‌اندازد. این باشگاه، رئال مادرید است. برخی زیاد بازی می‌کنند و برخی کم و چیزی قرار نیست عوض شد. همه ما برد را می‌خواهیم و برای پیروزی می‌جنگیم.

زیدان در خصوص آمادگی ازارد گفت: او به سطح خوبی رسیده و تقریبا آماده است. اما زیاد با ما تمرین نکرده و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

سرمربی رئال مادرید گفت: من از ترکیب بازیکنانم راضی هستم و اضافه شدن بازیکنی به این ترکیب اصلاً مورد رضایت من نیست. من هم اکنون درگیر این هستم که به چه بازیکنانی بازی دهم. بنابراین بهترین ترکیب ممکن را در رئال دارم.

وی در خصوص عدم حرفه‌ای‌گری ادن ازارد اظهار داشت: خیر اصلا اینطور نیست و من اینگونه فکر نمی‌کنم. او می خواهد بازی کند و حقیقت این است که با مصدومیت بزرگی روبه‌رو است. اما اکنون به نظر می‌رسد مشکلش تا حدودی برطرف شده و حالش خوب است. ما نمی‌خواهیم دوباره برای ازارد مصدومیتی ایجاد شود و به همین علت محتاطانه برخورد می‌کنیم. ما می‌خواهیم به ازارد کمک کنیم.

زیدان در خصوص تداوم وینیسیوس گفت: هر بازیکن در مادرید می‌خواهد بازی کند و «وینی» نیز اینجاست تا برای رئال به میدان برود. در انتها این من هستم که تیم را انتخاب می‌کنم و من هم از عملکرد او راضی‌ام.

سرمربی رئال مادرید در خصوص واران گفت: رافائل فصلی عالی را با ما گذراند. با اشتباهش مقابل منچسترسیتی خوب رفتار کرد و اکنون با انگیزه بیشتری بازی می‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: