محمد انصاری، مدافع چپ پرسپولیس که این روزها به دلیل عمل جراحی رباط صلیبی، دوران درمانی خود را پشت سر می‌گذارد در لیست این تیم برای فصل بیستم قرار ندارد.

انصاری که به عنوان یک پدیده در فصل پانزدهم در ترکیب پرسپولیس تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ مدعی شد و در ادامه با توجه به نمایش موفقی که داشت حتی طی چند مرحله در اردوی تیم ملی نیز حضور یافته بود، اکنون با نظر باشگاه برای لیست فصل بیستم این تیم قرار ندارد.

انصاری که در تیم فینالیست لیگ قهرمانان در فصل 2018 نیز حضور داشت و در استادیوم آزادی دچار پارگی رباط صلیبی شد و بار دیگر به میادین بازگشته بود، بعد از شروع دوباره لیگ و در تمرینات پیش فصل در دوران کرونا دچار آسیب دیدگی دوباره با این آسیب دیدگی روبرو شد.

اکنون گفته می‌شود مراجعه چند باره او به باشگاه برای مشخص شدن تکلیف آینده‌اش بی نتیجه بوده و حتی با برخورد شایسته‌ای از سوی رسول پناه به عنوان بازیکنی که 4 فصل را در جمع سرخپوشان پشت سر گذاشته، مواجه نشده است و گفته شده او در تدابیر تیم در فصل آینده قرار ندارد.

با این شرایط او به عنوان چهارمین بازیکن جدا شده این تیم در پایان فصل بعد از کریستین اوساگوآنا ، علی علیپور و مهدی ترابی شناخته می‌شود و باید دید در نهایت نظر یحیی گل محمدی چه خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: