پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

چاپ پرچم یکی از دغدغه های اغلب سازمان ها و باشگاه های ورزشی به شمار می آید. اغلب تیم های ورزشی لوگو مخصوص به خود را دارند و برای چاپ لوگو خود بر روی پرچم، اغلب بدنبال فروشگاهی معتبر می گیردند. چاپ پرچم می تواند مزایای زیادی برای باشگاه های ورزشی داشته باشد که یک از آنها معرفی برند خود توسط آن است. در ادامه بیشتر در مورد چاپ پرچم و مزایای آن برای باشگاه های ورزشی صحبت خواهیم کرد. 

نحوه استفاده باشگاه های ورزشی از پرچم های تبلیغاتی چگونه است؟

کسب ‌و کارها باید تعداد افرادی را که می ‌توانند به آن ها دسترسی پیدا کنند، به حداکثر برسانند. کمپین خود را از طریق تکرار و تداعی برند با بنرها و پرچم ها متمایز کنید. این مواد برای هر صنعتی به خوبی کار می کنند.

کسب و کارها نیازهای منحصر به فردی دارند اما بیشتر آن ها از بنرها و پرچم ها برای موارد زیر استفاده می کنند:

 • برای افزایش فروش.
 • برای تبلیغ محصولات، خدمات، کسب و کار و رویدادها.
 • برای جلب توجه مخاطب و برانگیختن کنجکاوی رهگذران.
 • به عنوان یک ابزار اطلاعاتی برای رویدادها، نمایشگاه های تجاری، کنفرانس ها و رویدادهای دیگر.
 • به عنوان یک وسیله فریبنده در مقابل منطقه تجاری شما.
 • برای جلب توجه به موقعیت شما، به ویژه برای کارگران خانگی که در یک روز خاص منتظر مشتری هستند.
 • برای تبلیغات 24 ساعته، زیرا در مقایسه با تبلیغات دیجیتال منقضی نمی شود.

مزایای استفاده از پرچم های تبلیغاتی برای باشگاه های ورزشی چیست؟

ایجاد یک کمپین موثر برای کسب و کار شما به زمان و تلاش نیاز دارد. چرا بنرها و پرچم ها برای نیازهای تبلیغاتی شما عالی هستند:

مقرون به صرفه: در مقایسه با بیلبوردها ارزان تر هستند و طول عمر آن ها می تواند تا 12 ماه برسد.

مونتاژ آسان: قطب ها را به هم بچسبانید، چاپ را روی میل به پایین بلغزانید، پرچم را به پایه آن بچسبانید و کارتان تمام شد. برداشتن آن به همان راحتی است که مونتاژ می شود.

سبک و قابل حمل: به راحتی پرچم های خود را بدون سر و صدا، حمل و نصب کنید.

اندازه های مختلف در دسترس هستند: این اندازه ها بلند اما سبک و جمع و جور هستند. یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد پرچم ها و بنرها این است که چگونه از فضای عمودی استفاده می کند تا زمانی که فضای محدودی در دسترس است بتوانید از آن ها به صورت استراتژیک استفاده کنید.

بادوام: اینها از پلاستیک ساخته شده اند که آن را در شرایط مختلف آب و هوایی بادوام می کند. این ماده همچنین آن را قابل استفاده مجدد و برای استفاده های تکراری عالی می کند.

قابل تنظیم: می توانید با آن جلب توجه کنید، زیرا قابل تنظیم و چاپ آسان است. رویداد خود را با طراحی های خوب و تصاویری پر جنب و جوش به نمایش بگذارید.

تبلیغات 24 ساعته: بدون نیاز به نگهبانی پرچم ها در هر ساعت قابل نمایش می باشند. این پرچم ها تا زمانی که پابرجاست تبلیغ می ‌کنند، برخلاف بازاریابی دیجیتال که منقضی می ‌شود. و احتمال کمتری وجود دارد که در یک زمینه رقابت زیادی داشته باشید.

همه کاره: می توانید پرچم هایی با طرح های مختلف ایجاد کنید و می توانید تعدادی پرچم یا بنر را در یک مکان قرار دهید. هر طرح را می توان به مرور زمان جایگزین کرد. اگر فقط نیاز به ایجاد تغییرات برای یک رویداد دارید، از قطب‌ ها دوباره استفاده کنید و چاپ ‌ها را جایگزین کنید.

محل قرار دادن پرچم های تبلیغاتی کجا باید باشد؟

محل قرار دادن پرچم های تبلیغاتی کجا باید باشد؟

پرچم ها به عنوان یک ابزار بازاریابی در فضای باز شناخته می شوند. اما آن ها برای رویدادهای داخلی نیز عالی هستند. در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید بنر و پرچم اضافه کنید:

مکان های بیرونی:

 • خارج از محل کسب و کار شما
 • کنار جاده ها
 • پیاده روها
 • جلوب فروشگاه ها
 • پارکینگ های خرده فروشی
 • چمنزارهای چمن
 • سایر مکان ‌های پرتکرار

مکان های داخلی:

 • نمایشگاه ها
 • همایش ها
 • نمایشگاه های تجاری
 • نمایش رویداد مدرسه یا مینی

از دیگر ابزارهای تبلیغاتی که میتوانید برای باشگاه های ورزشی از آن استفاده کنید استفاده از شور بگ ها و یا ساک دستی های پارچه ای باشگاهی است. 

برای خرید ساک دستی پارچه ای در تعداد کم و مشاهده انواع مختلف آن، که می توان نسبت به کاربرد آن به شوزبگ ( ساک دستی سرجمع شو)، ساک پارچه ای برای مزون، ساک پارچه ای برای نمایشگاه، ساک پارچه ای برای خرید، ساک پارچه ای برای لباس، ساک پارچه ای برای مد، ساک پارچه ای برای بیمه، ساک پارچه ای برای موسسات اشاره کرد، اینجا کلیک کنید و برای مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ در تماس باشید.

کلاه تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای ارزشمند باشگاه های ورزشی ؟ 

چاپ کلاه تبلیغاتی یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی برند باشگاه های ورزشی می باشد. مثلا اغلب تیم های ورزشی کلاه ورزشی مخصوص به خود را دارند که اغلب لوگو آنها نیز بر روی آن درج شده است. در ادامه بیشتر در مورد کلاه تبلیغاتی و مزایای آن برای باشگاه های ورزشی با شما سخن خواهیم گفت. 

مزایای استفاده از کلاه های تبلیغاتی برای تبلیغ باشگاه های ورزشی چیست؟

کسب و کارها از انواع محصولات تبلیغاتی از تیشرت تبلیغاتی و کلاه سفارشی گرفته تا لیوان تبلیغاتی و بطری آب استفاده می کنند. با این حال، کلاه های سفارشی یکی از محبوب ترین اقلام باقی مانده است، طبق تحقیقات تخمین زده می شود که 69٪ از آمریکایی ها حداقل یک کلاه تبلیغاتی دارند. کلاه ها در تمام فصول کاربرد دارند و مورد استقبال مشتریان هستند. همچنین کسب و کارها بخصوص آن هایی که در فضای باز کار می کنند، می توانند از آن ها به عنوان یونیفرم برند خود استفاده نمایند. کلاه ها قیمت بسیار مناسب و عمر طولانی دارند که باعث می شود برند شما برای مدت بیشتری در معرض دید افراد قرار گیرد و شناخت مردم از آن بیشتر شود.

مزایای استفاده از کلاه های تبلیغاتی برای تبلیغ کسب و کار شما عبارتند از:

کلاه های تبلیغاتی راهی برای برندسازی هستند

کلاه های تبلیغاتی سفارشی راهی عالی برای جلب توجه برند شما هستند. هر بار که مشتریان شما از کلاه استفاده می کنند، برند شما بر روی یک صفحه نمایش پانوراما به نمایش گذاشته می شود که تاثیر ظریف و در عین حال قدرتمندی از برند شما در ذهن مردم ایجاد می کند. هنگامی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارید، این آشنایی افراد را وادار می کند تا شرکت شما را به جای شرکتی انتخاب کنند که هرگز نام آن را نشنیده اند. تحقیقات همچنین نشان داده است که 85 درصد از مردم کسب ‌و کاری را به خاطر می ‌آورند که کالای تبلیغاتی را به آن ها داده است.

کلاه های تبلیغاتی کاربردی و شیک هستند

کلاه‌ ها چیزی بیش از یک اکسسوری مد هستند که به شما کمک می‌ کنند تا در میان جمع باشید. در تمام طول سال از سر شما محافظت و راحتی کافی می دهد. این باعث می شود که کلاه های سفارشی نه تنها شیک باشند، بلکه یک کالای تبلیغاتی کاربردی برای مشاغل با هر اندازه و صنعتی هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سبک و طرحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با برند شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، در صنعت ورزش و تناسب اندام، کلاه های بیسبال استاندارد و کلاه های پلی استر عملکردی هر دو گزینه های محبوب هستند.

قرار گرفتن در معرض برند گسترده با کلاه های تبلیغاتی امکان پذیر است

طبق تحقیقات، مشتریان حداقل به مدت 10 ماه از کلاه تبلیغاتی استفاده می کنند. در این مدت به طور متوسط ​​3400 برداشت ایجاد می کند. این یکی از طولانی ترین طول عمر یک محصول تبلیغاتی است، به این معنی که شرکت شما در معرض نام تجاری مطلوبی قرار خواهد گرفت.

چرا خرید و چاپ هدایای تبلیغاتی از مجموعه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت؟ 

چرا خرید و چاپ هدایای تبلیغاتی از مجموعه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت؟ 

اگر برای شما نیز دغدغه است که هدایای تبلیغاتی خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یکی از معتبرترین فروشگاه های هدایای تبلیغاتی در ایران یعنی مجموعه بهار گیفت بازدید کنید.

هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی مهندسی، هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی دیجیتال که از انواع این هدایا می توان به بج سینه، پوشه دکمه دار، خودکار تبلیغاتی، آفتابگیر ماشین تبلیغاتی، چاپ تیشرت تبلیغاتی، چاپ پرچم تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی ماگ، سررسید و تقویم رومیزی و دیواری، انواع تندیس و کاپ قهرمانی، لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، فلش تبلیغاتی و پاور بانک تبلیغاتی و … می باشد، می توان اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به سایت https://www.bahargift.com از نمونه کارهای این فروشگاه دیدین کنید و با شماره گیری 09121715032 از مشاوره رایگان بهره ببرید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: