پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: می‌دانیم یک بازی سخت مقابل مس رفسنجان داریم باید حتما سه امتیاز بازی را بگیریم چون این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است.
به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، امیر قلعه‌نویی امروز در نشست خبری پیس از بازی مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: دربی حساسیت و شرایط خودش را دارد ولی خوشحالم که استان کرمان چه در لیگ برتر و چه در لیگ یک جایگاه خودش را پیدا کرده و مطمئنا فردا یک بازی خیلی خوب از هر دو تا تیم خواهیم دید به آقای ربیعی و همکاران و بازیکنانش تبریک می‌گویم یکی تیم بسیار منسجم و خیلی خوبی هستند و ما هم شرایط خاصی داریم و واقعا باید از بچه‌های خودمان تشکر کنیم که بعد از اتفاقاتی که افتاده از نظر روحی و روانی خودشان را پیدا کردند و بازی‌های خوبی را دارند انجام می‌دهند.علاوه بر اینکه می‌دانیم یک بازی سخت داریم باید حتما سه امتیاز بازی را بگیریم چون این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است. شرایط جدولی خودمان را باید یک مقدار بهتر کنیم تا ببینیم در آینده خدا چه می‌‌خواهد.

سرمربی گل‌گهر سیرجان افزود: تیم حریف هم سه مهاجم خطرناک دارد هم در خط حمله هم در خط هافبک و دفاع، یک تیم خیلی هستند و مربی خیلی خوب و جوانی هم دارند که با اینکه سال دومشان هست در لیگ هستند نتایج خوبی گرفتند ولی گل‌گهر را همه می‌شناسند هم به بازی کردن خوب و هم نتایج خوب و ما باید به این روندمان ادامه دهیم.

وی عنوان کرد: ما اصلا به آن هفت امتیاز کار نداریم مهم این است که مردم گل‌گهر را یک تیم فنی و تاکتیکی خیلی خوب می‌بینند و از بازی‌های گل‌گهر لذت می‌برند این برای ما مهم است که ما به این مهم رسیدیم. هم از نظر فنی و هم از نظر نگرشی تیم ما در شرایط خوبی است و ما اصلا به شرایط جدول کاری نداریم به روند خودمان کار داریم.

قلعه‌نویی گفت: در بازی گذشته هم ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم مقابل آلومینیوم اراک و اگر در نیمه دوم در ضربات آخر یک مقدار بیشتری دقت می‌کردیم شاید با سه امتیاز می‌آمدیم ولی خدا را شکر دقایق آخر هم توپ گل نشد، فردا هم همین است و یک بازی هجومی در دستور کار ما است ولی با یک سری اهداف تاکتیکی که به هر حال باید نقاط قوت تیم حریف را بتوانیم مهار کنیم ارتباط خط هافبک و سه تا مهاجم خیلی خوب را قطع کنیم و بتوانیم از نقاط ضعفشان هم استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشحال هستم در استانی هستم که چه از نظر فرهنگی و فوتبالی دارد به مملکت کمک می‌کند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تیم‌های دیگری هم از این استان لیاقت دارند به لیگ برتر بیایند که در لیگ یک هم نتایج خوبی گرفتند و امیدواریم فردا برنده باشیم و بتوانیم در جدول مقداری شرایط ما بهتر شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: