پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ پیگیر وضعیت بازی مرتضی پورعلی گنجی برای جدال این هفته مقابل آلومینیوم اراک است.
به گزارش "ورزش سه"، مجوز بازی مدافع ملی پوش پرسپولیس این هفته صادر شد تا او بعد از دو بازی غیبت، شرایط همراهی سرخپوشان را داشته باشد.
با این حال اکنون بحث درباره محرومیت یک جلسه ای پورعلی گنجی پیش از ترک ایران و در زمان حضورش در نفت تهران همچنان ادامه دارد. پورعلی گنجی پیش از ترک ایران و لژیونر شدن، در نفت تهران آخرین بازی خود را با دریافت کارت قرمز پایان داده بود. این در حالیست که پیش از این گفته می‌شد که غیبت این بازیکن در جدال هفته اول برابر ذوب آهن به دلیل سپری کردن این محرومیت بوده است.

پورعلی گنجی در بازی هفته دوم لیگ نیز برابر فولاد خوزستان به دلیل عدم صدور ITC غایب بود تا این بحث درباره پشت سر گذاشتن محرومیت او بعد از صدور مجوز شکل گیرد. معاون حقوقی پرسپولیس اما مدعی شده که این بازیکن محرومیت خود را پشت سر گذاشته و مشکلی برای همراهی سرخپوشان برابر آلومینیوم نخواهد داشت و  از سوی دیگر بحث محرومیت بعد از صدور مجوز بازی (ITC) شکل گرفته است.

به همین دلیل باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با آلومینیوم در حال پیگیری و بررسی نهایی وضعیت بازی پورعلی گنجی از سازمان لیگ است تا بدون مشکل او را در اختیار داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: