پایگاه خبری خانه فوتبال:

همشهری‌آنلاین نوشت: دومین بازی از مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال ایران عصر امروز در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار می‌شود. پای دوم فینال این مسابقات از بازی ۲تیم هوادار و پرسپولیس بیرون می‌آید و این مسابقه از ساعت۱۸:۳۰در اکباتان تهران آغاز خواهد شد. مهم‌ترین نکته درباره این بازی، همین ورزشگاه محل برگزاری است که اجازه حضور تماشاگران را نمی‌دهد تا یکی از مهم‌ترین بازی‌های فصل فوتبال ایران بدون حضور تماشاگران برگزار شود. ۳هفته قبل قرار بود سرخپوشان در همین ورزشگاه و در هفته۲۸ لیگ برتر به مصاف پیکان بروند اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بدون حضور تماشاگرانش بازی نمی‌کند و این مسابقه نهایتا در ورزشگاه آزادی با حضور پرشور هواداران پرسپولیس برگزار شد. قرمزها این بار هم همان مسیر قبلی را رفته و به عدم‌حضور هواداران خود معترض شده‌اند ولی ظاهرا این بار راهی به جز بازی مقابل سکوهای خالی اکباتان ندارند.

حریف امروز پرسپولیس، تیمی است که در ۲سال اخیر به سطح اول پا گذاشته و در همین ۲سال دردسرهای زیادی را برای پرسپولیسی‌ها آفریده است. سال گذشته، تیم تازه‌وارد هوادار در ۲بازی رفت و برگشت مقابل سرخپوشان شکست‌ناپذیر ماند و یکی از دلایل ناکامی پرسپولیس همین ۴امتیازی بود که مقابل هوادار از دست داد. امسال پرسپولیس در بازی رفت بالاخره توانست هوادار را برای نخستین‌بار ببرد اما در بازی برگشت هوادار انتقام سختی گرفت و پرسپولیس را با تک‌گل محمدجواد محمدی شکست داد. بنابراین یحیی گل‌محمدی و شاگردانش امروز بازی آسانی ندارند و حریف آنها تیم زهرداری است که حتی می‌توان آن را گربه‌سیاه پرسپولیس دانست.

اما کادر فنی سرخ‌پوشان باتوجه به اینکه تمام بازیکنان خود را برای این بازی در اختیار دارند به احتمال فراوان از نفرات زیر در ترکیب اصلی استفاده خواهند کرد: 

علیرضا بیرانوند بدون شک انتخاب اصلی یحیی گل‌محمدی در چارچوب دروازه پرسوپلیس خواهد بود و احمد گوهری روی نیمکت حضور خواهد داشت تا در صورت لازم وارد زمین شود.

خط دفاعی سرخ‌ها که آمار خیره‌کننده‌ای در هفته‌های اخیر کسب کرده بدون تغییر می‌ماند و گئورگی گولسیانی و  مرتضی پورعلیگنجی زوج میانی سرخ‌ها در قلب دفاع بازی می‌کنند و علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر به ترتیب در دفاع چپ و دفاع راست توپ خواهند زد.

ترکیب خط میانی سرخ‌ها نیز عملکرد درخشانی داشته و بعید بنظر می‌رسد گل‌محمدی دست به تغییر در کمربند میانی تیمش بزند و میلاد سرلک در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند و سروش رفیعی جلوتر از یرلک نقش بازی‌ساز سرخ‌ها را به عهده خواهد داشت.

وحیدی امیری  و سعید صادقی بال‌های هجومی پرسپولیس به ترتیب در کناره‌ها به خط حمله اضافه می‌شوند.

مهدی ترابی یکی از ستاره‌های کلیدی پرسپولیس به عنوان مهاجم سایه بازی خواهد کرد.

عیسی آل‌کثیر نیز به عنوان نوک حمله مهاجم هدف پرسپولیس در این بازی است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

علیرضا بیرانوند

گئورگی گولسیانی

مرتضی پورعلی گنجی

علی نعمتی

دانیال اسماعیلی فر

میلاد سرلک

سروش رفیعی

سعید صادقی

مهدی ترابی

وحید امیری‌

عیسی آل‌کثیر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: