پایگاه خبری خانه فوتبال:

قتل دلخراش همه را شوکه کرد.قتل مقوله ترسناک و عجیبی است.قتل آدمی را نابود و خانواده ایی را عزادار میکند.قتل جنبه های مختلفی دارد.قتل هر روز در عین ناباوری بیشتر می شود

قتل نوزاد تبریزی توسط مادرش در پارک

سرپرست پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از دستگیری قاتل فراری نوزاد پسر در تبریز خبر داد.

به گزارش مشرق، ابراهیم خلیل عبدلی امشب در گفت و گو با خبرنگاران داشت: با اعلام خبر کشف جسد بقتل رسیده نوزاد پسر در یکی از پارک های اطراف شهر تبریز موضوع بلحاظ حساسیت و جریحه دار شدن اذهان عمومی بلافاصله در دستور کار اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان جنایی با اعزام به محل رها سازی جسد ضمن بررسی دقیق صحنه با اقدامات فنی و اطلاعاتی مالک یک دستگاه خودرو حاضر در صحنه جرم شناسایی و با هماهنگی قضائی جهت انجام تحقیقات به مقر پلیس آگاهی دلالت شد.

عبدلی بیان داشت: در تحقیقات پلیس قاتل نوزاد به قتل رسیده که مادر بچه بوده شناسایی و در کمترین زمان ممکن از مخفیگاهش دستگیر و به قتل نوزاد اعتراف و انگیزه خود را مشکلات خانوادگی و شخصی عنوان که پرونده تکمیلی به همراه متهمه به دادسرا ارسال و با قرار قانونی صادره روانه زندان شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان از شهروندان درخواست کرد ضمن داشتن سعه صدر در مشکلات از اقدامات مجرمانه در مواجهه با ناهنجاریهای اجتماعی خودداری کنند و پلیس آگاهی را محل مناسبی برای طرح و رسیدگی به مشکلات خود بدانند.

قتل / جسد تکه تکه شده یک زن در میدان آزادی +عکس

با کشف جسد زن جوان داخل چند پلاستیک زباله در حوالی میدان آزادی، یک سناریوی جنایی برای پلیس گشوده شد.

قتل

به گزارش مشرق، ساعت ۱۴ عصر دیروز سه‌شنبه دوم خرداد ماه، کشف جسد مثله شده‌ای در یک ساک ورزشی از سوی رفتگران شهرداری مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۳۵، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مثله شده زن حدوداً ۲۵ ساله‌ای داخل چندین پلاستیک زباله مواجه شدند که قربانی یک جنایت شده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت از زمان قتل زن جوان ۴ تا ۵ ساعت گذشته است.

قتل

در نخستین‌گام ماموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی با دستور قاضی جنایی اقدام به انگشت‌نگاری روی جسد کردند تا ردپایی از قاتل این زن جوان پیدا کنند.

پس از پایان تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز ماموریت یافتند تا برای شناسایی عامل این جنایت دوربین‌های مداربسته اطراف میدان آزادی را هدف بازبینی قرار دهند و اقدامات اطلاعاتی را کلید بزنند.

با دستور قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

قتل

منبع:همشهری آنلاین

قتل / بازداشت قاتل فراری پس از ۶ سال

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل فراری که در شرق تهران مرتکب جنایت شده بود، خبر داد و گفت: متهم پس از ۶ سال با تلاش‌های شبانه‌روزی به دام کارآگاهان اداره دهم تهران افتاد.

به گزارش مشرق، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اواخر سال ۱۳۹۶، وقوع درگیری خونینی در یک مراسم عروسی در شرق تهران از سوی شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات چاقو در یک نزاع قرار گرفته بود، افزود: بررسی‌های اولیه نشان می‌داد قاتل به همراه برادرش وارد این مراسم عروسی شده و با افرادی درگیر شده‌اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت، قاتل با برگزارکنندگان مراسم عروسی از گذشته اختلاف شخصی داشته و به همین خاطر برای درگیری راهی محل مورد نظر شده‌اند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی متذکر شد: قاتل ابتدا با عربده‌کشی مراسم را برهم زده و سپس با برگزارکنندگان عروسی درگیر شده که در جریان این نزاع یک مرد جوان را با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از جنایت پا به فرار گذاشته است.

وی افزود: تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با روش‌های علمی و بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند قاتل پس از جنایت به شهر اصفهان گریخته و به صورت مخفیانه در خانه‌ای سکونت دارد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی بی‌درنگ راهی استان اصفهان شدند و متهم را در یک عملیات منسجم بازداشت کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهم در جریان تحقیقات مقدماتی به جرم خود مبنی بر ایجاد نزاع مرگبار در مراسم عروسی در شرق تهران اعتراف کرده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: