پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت خودرو دوباره عجیب و صعودی شد.قیمت خودرو سوال برانگیز است.قیمت خودرو مصرف گنندگان را گیج کرده است. قیمت خودرو با یک تنش منفجر می شود.قیمت خودرو مردم را به خودرو دارشدن ناامید کرده بود.

آخرین قیمت خودرو در بازار ۶ مرداد ۱۴۰۲

قیمت خودرو مطابق هفته‌های گذشته در روز پایانی هفته ثبات را در پیش گرفته تا تمام فعالان این بازار برای اقدام به انجام هر کاری منتظر اخبار تازه و نوسانات بازار در هفته جدید باشند.

با توجه به افزایش قیمت ناگهانی و نسبتاً سنگین خودروهای داخلی در روزهای پایانی هفته گذشته، اگر روند بازار تغییری نداشته باشد می‌توان انتظار تثبیت روند صعودی را حداقل برای چند روز آینده داشت.

مطابق با قیمت‌های اعلامی وبسایت کارنامه، خودروهای داخلی برخلاف روزهای پایانی هفته امروز هیچ نوسانی را تا به این لحظه تجربه نکردند.

به‌عنوان مثال خودروی کوییک دنده‌ای S، محصول اقتصادی سایپا امروز بدون هیچ تغییر قیمتی با عدد نهایی ۳۴۷ میلیون تومان در بازار امروز حاضر شد.

تارا اتوماتیک، لوکس‌ترین محصول داخلی ایران خودرو نیز امروز هیچ نوسانی را تجربه نکرد و با قیمت ۷۷۰ میلیون تومان در بازار حضور پیدا کرد.

پژو ۲۰۷i اتوماتیک، هاچ‌بک نیمه لوکس، اما پرطرفدار ایران خودرو نیز امروز هیچ افزایش یا کاهش قیمتی را تجربه نکرد تا با قیمت ۶۷۵ میلیون تومان در بازار آزاد معامله شود.

قیمت خودرو

قیمت خودروی مونتاژی

بازار خودورهای مونتاژی نیز امروز در آرامش کامل فرو رفته است و هیچ‌گونه نوسانی را نمی‌توان در این بازار مشاهده گرد.

برای مثال ام‌وی‌ام X۲۲ Pro IE، پرفروش‌ترین محصول مدیران خودرو امروز بدون هیچ تغییر قیمتی با قیمت نهایی ۹۴۵ میلیون تومان در بازار حاضر شد.

جک J۴، پرفروش‌ترین و البته اقتصادی‌ترین سدان کرمان موتور نیز بدون هیچ نوسانی با قیمت نهایی، ۷۲۰ میلیون تومان در بازار حضور پیدا کرد.

فیدلیتی پرایم ۵ نفره، محصول محبوب گروه بهمن نیز امروز هیچ تغییر قیمتی را تجربه نکرد تا با عدد نهایی یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان در بازار حاضر شود.

لاماری ایما، کراس‌اوور جذاب آرین پارس موتور نیز امروز نتوانست در بازار مونتاژی‌ها جریان‌سازی کند و  یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومام در بازار امروز قیمت‌گذاری شد.

قیمت خودرو

پیش‌بینی قیمت خودرو

برای پیش‌بینی قیمت خودرو مطابق با نظر کارشناسان باید منتظر اعلام نتیجه سه موضوع بود؛ در گام نخست اخبار تسریع واردات سپس بررسی نرخ ارز و در گام آخر بررسی نتایج رایزنی‌ها و مذاکرات ایران با غرب که مورد آخر در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد.

با توجه به عملکرد چند هفته اخیر بازار می‌توان پیش‎‌بینی کرد که اخبار واردات خودرو و تغییر قیمت ناگهانی ارز می‌تواند نوسانات کوتاه مدتی را در این بازار ایجاد کند.

قیمت خودرو

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: