پایگاه خبری خانه فوتبال:

پاکو خمس می‌گوید تراکتور نمی‌تواند در طول فصل رقابت پایاپایی با سه تیم مدعی لیگ برتر داشته باشد.

به گزارش ورزش سه، تراکتور پس از شکست برابر الشارجه در دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، فردا در هفته چهارم لیگ برتر برابر مس رفسنجان قرار خواهد گرفت. پاکو خمس امروز در نشست خبری پیش‌ از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مشکلات تراکتور؟

درباره مشکلات هیچ توضیحی نمی‌توانم بدهم. کار من تمرین دادن تیم است و اگر می‌خواهید می‌توانم درباره تیم صحبت کنم. کار من، مربیگری است و تیم بستن و بازیکن گرفتن نیست. اگر می‌خواهید درباره تیم صحبت کنیم، صحبت کنیم.

بازی با مس رفسنجان؟

فکر می‌کنم تیم برای بازی فردا کاملا آماده است. درست است که شروع لیگ آنطور که انتظار داشتیم نبود و برابر تیم‌های سختی قرار گرفتیم که شاید روی کاغذ از ما بهتر هستند. تازه شروع لیگ است و دو بازی انجام دادیم. بازی‌های زیادی مانده و من مطمئنم که نتایج عوض خواهد شد و بسته به تیمی که داریم، نتایجی را که انتظار داریم، کسب می‌کنیم.

همان خبرنگار دوباره می‌پرسد آیا ضعف تراکتور در خط حمله در نقل و انتقالات ترمیم خواهد شد؟

این، کار من نیست.

نمایش خوب تراکتور در نیمه دوم بازی با شارجه؟

کاملا موافق هستم.

این تراکتور در قواره قهرمانی است؟

با کمی تامل: در پاسخ به این سوال من باید پیش‌بینی کنم که می‌توانیم این کار را بکنیم یا نه. من نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد اما چیزی که دوست ندارم این است که یک فشاری روی تیم من بگذارند که درست نیست. هیچوقت نمی‌توانید پیشگویی کنید که تیم‌ها چه نتایجی خواهند گرفت و در آخر به چه نتیجه‌ای می‌رسند. اما به نظرم اگر کسی فکر می‌کند این تیم در این لیگ طولانی بتوانید با تیم‌هایی مثل سپاهان، پرسپولیس و استقلال رقابت پایاپایی داشته باشد، اشتباه می‌کند. این تئوری است ولی در عمل می‌تواند هر اتفاق دیگری رخ بدهد و کار ما این است که بتوانیم بهترین نتایج ممکن را بگیریم اما فکر نمی‌کنم خوب باشد که این فشار را روی تیم بگذارند. ما آمادگی این را نداریم که این فشار روی دوش بچه‌ها باشد. خیلی راحت است که من اینجا بیایم و دروغ بگویم و اعلام کنم ما قهرمان می‌شویم ولی من این عادت را دارم که اول دروغ نگویم و دوم اینکه واقعیت را بگویم.

حمایت هواداران‌ با وجود سه شکست؟

من فکر می‌کنم خیلی زود است که بخواهیم درباره حمایت صحبت کنیم. هنوز دو بازی از لیگ برگزار شده و نمی‌توانیم درباره حمایت صحبت کنیم اما حسی که من نسبت به هواداران دارم این است که همچنان از تیم و باشگاه حمایت می‌کنند. یک چیزی که من می‌خواهم صادقانه به طرفداران بگویم این است که باید واقع‌بینانه ببینند سه بازی ما برابر چه تیم‌هایی بوده است؛ از نظر من روی کاغذ از تیم ما برتر بودند. زمانی مشکل ایجاد می‌شود که شما به تیم‌هایی که روی کاغذ از ما ضعیف‌تر هستند، ببازید؛ اگر آن باخت‌های برای ما اتفاق بیفتد، مشکلات برای ما شروع می‌شود اما ما برای بازی با مس رفسنجان کاملا آماده‌ایم. بچه‌ها کاملا آماده هستند که بازی خوبی ارائه بدهند و با نتیجه خوبی بتوانیم از بازی بیرون بیاییم و این برد را به هواداران تقدیم کنیم و روند را تغییر بدهیم و روی روند پیروزی بیفتیم.

ضعف در گردش توپ و انتقال توپ از هافبک به حمله؟

فکر می‌کنم در نیمه دوم بازی با پرسپولیس در زمین حریف بازی کردیم و همینطور در نیمه دوم بازی با شارجه در زمین آنها بودیم و موقعیت ایجاد کردیم. بنابراین با سوال موافق نیستم و متوجه نمی‌شوم منظور شما چیست؟

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: