پایگاه خبری خانه فوتبال:

ایران خودرو بزرگترین خودروساز ایران و خاورمیانه است.ایران خودرو با نام ایران ناسیونال آغاز به کار کرد.ایران خودرو انواع خودروهای بنزینی و دیزلی سبک و سنگین را تولید می کند.ایران خودرو سعی در بروز رسانی تولیدات دارد.ایران خودرو نبض بازار را کنترل می کند.

 عرضه ایران خودرو دنا پلاس دستی جدید از ابتدای آذر 

مدیر پروژه بهسازی محصولات پلتفرم خانواده دنا ، از عرضه دنا پلاس دستی با موتور EF7P و گیربکس شش سرعته، در آذرماه امسال خبر داد.
سیروس دهقان زاده، گفت: این محصول دارای استانداردهای ۸۵ گانه شامل سنسور نور و باران (RLS)، سیستم راهنمای تعویض دنده (GSI)، سیستم پایش فشار باد و دمای تایرها (TPMS)، توسعه سیستم کنترل پایداری (ESC) و محافظت از عابر پیاده است.
وی با اشاره به این که واریانت دنا پلاس دستی با موتور EF7P و گیربکس شش سرعته در راستای توسعه محصول دنا طراحی و تولید شده است، عنوان کرد: در این محصول نسبت به محصول مبنا، برخی امکانات ارتقا یافته و برخی ترکیبات از جمله موتور و گیربکس تغییر کرده است. 
به گفته وی، خانواده موتورملی (تنفس طبیعی و پرخوران) به عنوان نسل جدید این گروه موتور با بهره گیری از طراحی قطعات مختلف به صورت ارتقا یافته با هدف بهبود مصرف سوخت، آلایندگی و هم چنین افزایش توان و گشتاور، توسعه یافته و آماده بهره برداری شده است و نسخه تنفس طبیعی آن با یک گیربکس شش سرعته در قلب دنا پلاس دستی قرار گرفته است. 
مدیر پروژه بهسازی محصولات پلتفرم خانواده دنا افزود: تغییرات قوای محرکه و استفاده از موتور EF7P به جای EF7 با قابلیت ارتقای سطح استاندارد آلایندگی به یورو شش، افزایش توان و گشتاور موتور و کاهش دور آرام (کاهش مصرف سوخت و آلایندگی) از تغییرات صورت گرفته در این محصول نسبت به خودروی مبناست.
دهقان زاده ادامه داد: از مزایای گیربکس شش دنده دستی می توان به کاهش مصرف سوخت به خصوص در سرعت های بالا به دلیل کاهش دور موتور بهبود کیفیت و حس رانندگی بهتر با توجه به توزیع مناسب تر دنده ها، کاهش فشار روی موتور در سرعت های بالا و در نتیجه افزایش عمر پیشرانه اشاره کرد.
وی با اشاره به امکانات این خودرو نسبت به محصول مبنا خاطرنشان کرد: فرمان برقی D Type، برف پاک کن هوشمند و اکسل عقب دیسکی، بخشی از امکانات این محصول به شمار می رود.
به گفته وی، در راستای ارتقای کیفیت، ارتقای سیستم ضد سرقت، کاهش صدای قفل ها هنگام باز و بسته کردن درها، کاهش نیروی مورد نیاز برای کشیدن دستگیره ها و جلوگیری از یخ زدگی و اختلال در عملکرد قفل ها در هوای زیر صفر درجه سانتی گراد، در این محصول از قفل های یکپارچه استفاده شده است.
ایران خودرو

ثبت نام هایما ایران خودرو بدون قرعه کشی با تحویل ۳۰روزه
ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو ویژه خودروی هایما آغاز شده است.
شرایط ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو منتشر شد. جدیدترین ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما x7 و s5 است.
شرایط ثبت نام هایما ایران خودرو ۱۴۰۲

همانطور که گفته شد ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما ۷Xو s۵ است. بر اساس اطلاعیه  قیمت هایما ۷X حوالی یک میلیاردو۴۸۲ میلیون تومان است. همچنین بر اساس شرایط ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، برای خرید هایما S۵ باید حوالی ۹۹۳ میلیون به حساب ایران خودرو واریز کنید. موعد تحویل خودروهای ایران خودرو آبان ۱۴۰۲ برای این طرح به ترتیب ۳۰ و ۹۰ روزه اعلام شده است.

شرایط ثبت نام هایما ایران خودرو بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

ایران خودرو

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ / سایت ثبت نام هایما

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی هایما تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

ایران خودرو

شرایط ثبت نام هایما ایران خودرو بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

حداقل فاصله از آخرین خرید (تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه و سایر خودروسازان ۲۴ ماه میباشد.

ثبت نام هایما s۵ ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد.

انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در اولویت بندی به اشخاص ثالث ( حتی به صورت وکالتی  نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع میباشد.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده نماید.

شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) اقدام نماید.

امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

ایران خودروشرایط ثبت نام ایران خودرو آبان 1402

افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش اول اولویت زمستان۱۴۰۲ برای فروش فوری (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می‌توانند دراین بخشنامه نسبت به ثبت نام هایما ۱۴۰۲  اقدام کنند.

طراحی ظاهری هایما S5 ایران خودرو

طرح کلی این خودرو شبیه به یک جنگنده است. چراغ‌های کشیده که موج بسیار زیبایی در قسمت بالایی قالبش دارد و گودی که زیر قالبش شکل گرفته صورتی جنگنده  اما هوشمند به آن داده است. کاپوت کشیده و بدنه یکپارچه آن باعث می‌شود که در نگاه اول توجه هر بیننده‌ای به آن جلب شود. هایما S5 با ورودش توانست سومین فیس لیفت را به بازار خودرو وارد کند و به همین خاطر است که این خودرو چهره‌ای متفاوت از دیگر اتومبیل‌های کراس اووِر چینی دارد. درست در ردیف موازی با سپر خودرو به علاوه چراغ‌های LED، دو نورافکن هم برای روشنایی رسانی بهتر قرار گرفته است. جلو پنجره خودرو نیز با دیگر اجزای آن هماهنگی دارد و از شلوغ کاری بی‌جا در طراحی آن پرهیز شده است؛  دو پره قدرتمند جلو پنجره با در بر گرفتن آرم هایما هویتی مشخص به این خودرو داده است. رینگ‌های خودرو ساده است و هر کدام‌شان از پنج پر تشکیل شده‌ است. تایرها نیز برای مسافت‌های برون شهری و درون شهری مناسب به نظر می‌آیند. ناگفته نماند که در کاسه چراغ‌های جلو، دی لایت هم قرار دارد. درب‌های هایما اس ۵ طراحی ساده و شکیلی دارند و از منحنی‌هایی که در درب خودروهای کره‌ای دیده می‌شود خبری نیست. باربند هم روی سقف این خودرو به صورت فابریک قرار گرفته است که بیش‌تر هویت SUV بودن آن را به نمایش می‌گذارد. صندوق عقب S5 نشان می‌دهد که این خودرو از گنجایش بالایی برخوردار است؛ ۳۲۰ لیتر گنجایش صندوق عقب هایما برای هر سفری مناسب است. ظاهر ماشین را که پسندیدیم؛ بهتر است در ادامه به سراغ طراحی داخلی آن برویم.

طراحی داخلی هایما S5 ایران خودرو

دکمه‌هایی روی فرمان این خودرو قرار گرفته است که هر کدام کارایی خاص خودشان را دارند؛ دو دکمه در قسمت میانی سمت چپ فرمان قرار دارند که می‌توان با کمک آن‌ها صدای سیستم صوتی خودرو را تنظیم کنید. دو دکمه دیگر درست در زیر این دو دکمه قرار دارد که قابلیت اسکن رادیویی دارند. با دکمه دست چپی در ردیف دوم می‌توانید آهنگ قبلی را در حالت  USB و همچنین CD انتخاب کنید. با همین دکمه می‌توانید تماس‌تان را پاسخ دهید و آن را قطع کنید. کنسول مرکزی این خودرو نیز تعدادی کلید دیگر دارد؛ یکی از این دکمه‌ها که در سمت چپ میان کنسول مرکزی و در کنار فرمان قرار گرفته است، دکمه تنظیم حالت نام دارد. دکمه‌ای دیگر با شکل اتومبیل در همان ردیف قرار دارد که امکان تهویه مطبوع اتومبیل را فراهم می‌کند و آن را در اتومبیل به حالت دورانی درمی‌آورد. کنترل فن خودرو نیز با دکمه پیچاننده سمت راست انجام می‌شود و البته روشن شدن تهویه مطبوع خودرو نیز به عهده همین دکمه است. دکمه‌ای دیگر به نام A/C نیز قرار دارد که آن هم برای تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. دکمه پیچاننده سمت چپ نیز برای تنظیم دمای هوا قرار گرفته است. دکمه‌ای هم در میان است که با شکل بخار کار یخ زدایی شیشه‌های عقب هایما S5 را بر عهده دارد.

درست در سمت چپ یک دکمه دیگر با همان شکل بخار قرار دارد که برای یخ زدایی شیشه‌های جلو استفاده می‌شود. دکمه پیچاننده AUTO این قابلیت را به وجود می‌آِورد که تهویه مطبوع را از حالت دستی به حالت اتوماتیک در بیاورید. بد نیست نگاهی هم به عملکرد ریموت کنترل اس ۵ بیاندازیم؛ سیستم هوشمند این خودرو با ریموت کنترل هم قابل مدیریت است. دکمه باز کردن و قفل کردن درب‌ها و باز کردن صندوق عقب از امکانات عمومی این ریموت است. با نگه داشتن دکمه «قفل خودرو» می‌توانید آن را موقعیت یابی و در پارکینگ‌های شلوغ به راحتی پیدا کنید. صفحه کیلومتر و چراغ‌های اخطار هایما S5 هم از جذابیت‌های خاص خود برخوردار هستند. صفحه کیلومتری چندکاره با نشان دادن وضعیت کارکرد موتور، سرعت شمار، نشانگر سوخت، صفحه نمایشگر رایانه سفر و چراغ‌های نشان گر و هشدار همه آن چه که باید جلو چشم راننده باشد را فراهم کرده است. جدا از این امکانات اولیه، چراغ راهنمای گردش به چپ، چراغ راهنمای نشان‌گر و مه شکن‌های خودرو روی این صفحه دیده می‌شود. البته که نشانگر مخصوص مه شکن‌های عقب هم رو این صفحه دیجیتال قرار دارد.

اگر ترمز دستی خودرو بالا باشد، یک نشان‌گر به طور مجزا شما را از این وضعیت باخبر می‌سازد. حتی برای باخبر شدن از سیستم ترمز و عملکرد آن یک نشان گر دیگر در این صفحه خرگوشی شکل کوچک قرار دارد. اگر سیستم الکترونیکی ABS هم به خوبی عمل نکند باز یک نشان گر دیگر با نام ABS شما را مطلع می‌سازد. نشان‌گرهای دیگری نیز برای کیسه هوا، سیستم کنترل آلاینده، دمای بالای روغن روان کاری، وضعیت ESC، هشدار دمای آب، خرابی موتور، کمربند ایمنی، خرابی سیستم نظارت بر فشار تایر، خرابی دنده عقب، شارژ باطری، سیستم ضد سرقت، کروز و حالت برفی نیز وجود دارد. و اما صفحه نمایش‌گر رایانه سفر؛ این صفحه مستطیلی شکل از طرفی مسافت طی شده  و از طرف دیگر مسافت باقی مانده به مقصد را نشان می‌دهد. باز بودن درب‌ها، جعبه دنده اتوماتیک، فشار تایرها و کنترل کروز از دیگر امکانات نمایش‌گر رایانه سفر است. دکمه های بالابر شیشه‌های این خودرو هم در قسمت کنسول و هم در درب‌ها به کار رفته‌اند. البته کلید قفل شیشه برقی و یدک نیز در کنار این دکمه‌ها تعبیه شده است.

ایران خودرو

به محض وارد کردن سوییچ ماشین، آینه بغل‌های این خودرو به صورت اتوماتیک فعال و باز می‌شوند. با استفاده از دکمه acc به نام (Start Engine Stop) می‌توان خودرو را بدون استفاده از کلید روشن یا خاموش کرد. با کلیدهای کنترل جهت آینه می‌توان آینه بغل‌های این خودرو را تنظیم کرد. به همین شکل می‌توانید آینه های جانبی را تا کنید. می‌تولنید به راحتی ارتفاع صندلی به جهات پشت و جلو و همجنین زیر سری  را به طور دلخواه تنظیم کنید. در قسمت‌هایی از صندلی‌ها، زائده‌هایی ایجاد شده است که برای وصل کردن صندلی‌ کودک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: