پایگاه خبری خانه فوتبال:

ایران خودرو در سامانه یکپارچه خودرو حضور نخواهد داشت .فروش فوری ایران خودرو دارای شرایط خاصی است.بزرگترین عرضه و فروش فوری ایران خودرو صورت خواهدگرفت. فروش فوری ایران خودرو با خودروی محبوب . ایران خودرو با آئین نامه جدید خودرو می فروشد.

کدام خودروهای ایران خودرو در پاییز تحویل می‌شود؟

هر چند ایران خودرو، در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه حضور ندارد اما این خودروساز، ۷ محصول خود را برای عرضه در پاییز آماده می‌کند.

همزمان با شروع فاز دوم طرح پیش فروش در سامانه یکپارچه خودرو، ایران خودرویی‌ها هفت محصول خود را آماده کردند تا در پاییز به متقاضیان تحویل دهند. غیبت این شرکت در دومین دور از فروش محصولات شرکت های خودروساز از مسیر سامانه سبب شد تا متقاضیان رغبت چندانی به حضور در این طرح فروش نداشته باشند. سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فردا موتور چهار شرکت خودروساز هستند که در دور جدید فعالیت سامانه یکپارچه حضور دارند.

۷ خودروی ایران خودرو در پاییز عرضه می‌شوند

پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی، پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک، دنا پلاس با گیربکس دستی، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، سمند سورن پلاس دوگانه سوز و سمند سورن بنزینی با مولتی مدیا، هفت محصولی هستند که برای عرضه در آبان سال جاری در دسترس متقاضیان قرار دارد.

متقاضیانی که در دور اول فروش سامانه یکپارچه حضور یافتند و برای خودروهای یاد شده نام‌نویسی کردند و موعد تحویل خودروی آنها پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده و پیامک واریز وجه دریافت کردند، می‌توانند نسبت به واریز پیش پرداخت خودروی درخواستی خود اقدام کرده تا در آبان ۱۴۰۲ آن را تحویل بگیرند.

آبی‌های جاده مخصوص مبلغ پیش پرداخت برای تحویل این خودروها را اعلام کرده و تاکید کردند مبلغ واریزی در نظر گرفته شده کمتر از ۵۰ درصد قیمت خودروهایی است که در صف واگذاری قرار دارند.

ایران خودرو

ایران خودرو / پیش‌پرداختی که متقاضیان باید پرداخت کنند

متقاضیان پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی باید حدود ۱۳۷ میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش ۱۶۷ میلیون تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص سه مدل دنا شامل دنا پلاس، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توریو شارژ را در پاییز امسال واگذار می کند. متقاضیانی که برای دنا پلاس نام‌نویسی کردند باید نزدیک به ۱۳۳ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب اعلام شده ایران خودرویی ها واریز کنند.

پیش پرداخت دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس دستی نیز حدود ۱۸۴ میلیون تومان تیین شده است. همین خودرو با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

سمند سورن پلاس دوگانه سوز با پیش پردخت نزدیک به ۱۴۹ میلیون تومانی و سمند سورن پلاس بنزینی همراه با مولتی مدیا نیز با پیش پرداخت حدود۱۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در دومین ماه از پاییز ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار می شود.

ایران خودرویی ها در اطلاعیه خود بازه زمانی که متقاضیان فرصت دارند تا پیش پرداخت خودروی ثبت نامی خود راو اریز کنند مشخص نکرده‌اند.

الباقی قیمت نیز براساس قیمت‌های روز تحویل محاسبه و به مشتریان اعلام می‌شود./تجارت نیوز

آغاز فروش فوری جدید ایران خودرو ارزان تر از بازار

جدیدترین فروش فوری ایران خودرو با عرضه تارا اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه آغاز شد.

قیمت مصوب تارا اتوماتیک در اولین فروش فوری ایران خودرو در خرداد ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است:

ایران خودرو

لینک ثبت نام ایران خودرو خرداد ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/  انجام می شود  درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

مهلت واریز وجه فروش فوری ایران خودرو

طبق اطلاعیه، متقاضیان ثبت نام ایران خودرو خرداد از ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ تا روز پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ فرصت دارند تا وجه اعلام شده را واریز کنند.

طبق اعلام ایران خودرو این طرح ویژه کسانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنـوان بخـش دوم اولویـت تابسـتان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان)  بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است. گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز کل وجه در این طرح ثبت‌ نام کنند.

منبع: اقتصاد ۱۰۰

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: